PZBuk oferuje bonus za rejestrację dla każdego gracza. Znając dedykowany kod promocyjny, typer ma szansę na odbiór dodatkowych promocji. Wpisz kod „PREZENTPZB” podczas rejestracji w serwisie PZBuk i odbierz wyjątkowe nagrody!

PZBuk bonus powitalny

Zakłady bukmacherskie cieszą się rosnącą popularnością. Coraz więcej osób rozważa założenie konta bukmacherskiego. To powoduje, że polscy bukmacherzy czują między sobą dużą rywalizację o uznanie graczy. Aby zachęcić ich do rejestracji w ich serwisach, organizują specjalne bonusy na start. Bukmacher PZBuk nie stanowi tu żadnego wyjątku. 

Jak odebrać PZBuk bonus powitalny?

Bonus powitalny na start odbiera się w momencie rejestracji konta gracza. Ważne, by podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego podać kod promocyjny PZBuk o treści „PREZENTPZB”. Kolejną czynnością, o której trzeba pamiętać, jest zaznaczenie zgody na odbiór bonusu. Po poprawnym wypełnieniu formularza i utworzeniu konta bukmacherskiego możesz być pewien, że bonus automatycznie się na nim pojawi. 

Co zyskuję podczas rejestracji z kodem promocyjnym? 

Oferta powitalna VIP za rejestrację z kodem bonusowym PZBuk różni się od tej standardowej. Gracz, który podał kod o treści „PREZENTPZB” otrzymuje jako bonus 20 tysięcy punktów w Sklepie Gracza – równowartość 200 PLN. Promocja dostępna jest tylko dla nowych graczy i można ją odebrać tylko raz, dlatego żal z niej nie skorzystać.

Cashback bonus bez ryzyka 2021 w PZBuk

Cashback to inaczej zakład bez ryzyka. To dość popularna forma promocji, w której bukmacher zwraca pieniądze za przegrany zakłady. Co to oznacza? Jeśli postawiony przez Ciebie kupon okaże się przegrany, bukmacher PZBuk zapewnia Ci ubezpieczenie w postaci zwrotu stawki do 200 zł. Bonus cashback w PZBuk odróżnia się od tego rodzaju promocji u innych bukmacherów, gdyż gracz otrzyma zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie za pierwszy postawiony kupon. Jeśli więc na początku będziesz tylko wygrywał, Twój bonus nie zdezaktualizuje się. Zwrot stawki otrzymasz za pierwszy przegrany kupon. 

bonus cashback

PZBuk zakład bez ryzyka – warunki

Do promocji zaliczane są kupony wielokrotne (co najmniej 2 zdarzenia) z kursem pojedynczym minimalnym 1.40. Gracz otrzymuje zwrot do 200 zł w postaci darmowego zakładu za pierwszy przegrany kupon. Darmowy zakład czyli otrzymany zwrot, należy postawić w całości na zdarzenie z oferty bukmachera PZBuk kuponie akumulowanym z min. 2 zdarzeniami i kursem pojedynczym przynajmniej 1.40.

20 000 bonusowych punktów gracza w PZBuk

Razem z cashbackiem nowym graczom przysługuje również 20 000 bonusowych punktów. Czym są owe punkty i jak można je wykorzystać? Gracz może wymienić uzyskane punkty na następne promocje. Do wyboru są dwa freebety PZBuk 5 zł na E-sport oraz bonusy od depozytu 20% nawet do 200 zł. Aby aktywować punkty, trzeba postawić zakład wielokrotny z kursem łącznym minimum 2.0 za stawkę min. 50 zł i ciesz się dodatkowymi promocjami.

Sklep Gracza PZBuk

Inne promocje dostępne w PZBuk 

Bukmacher PZBuk dba nie tylko o nowo zarejestrowanych użytkowników. PZBuk przygotował również dodatkowe atrakcje dla swoich stałych klientów. 

Kombodoładowanie 

Dzięki promocji kombodoładowanie gracz dostaje  szansę na większe wygrane przy zakładach akumulowanych. Postaw zakład wielokrotny przedmeczowy na wybrane ligi: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Esktraklasa oraz mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów, a także E-sport. Za każdy dodatkowy mecz na kuponie bukmacher dorzuca procent do wygranej: 

 • zakład podwójny – 1%, 
 • zakład potrójny – 2%, 
 • zakład 4-krotny – 3%, 
 • zakład 5-krotny – 4%, 
 • zakład 6-krotny – 5%, 
 • zakład 7-10-krotny – 10%, 
 • zakład 11-krotny – 15 %.

Komborakieta

Zasady promocji komborakiety są bardzo zbliżone do Kombodoładowania, jednak w tym przypadku promocja dotyczy tylko rozgrywek tenisowych. Promocja obejmuje więc wielokrotne zakłady przedmeczowe na wszystkie spotkania tenisa. W zależności od dokładania kolejnych meczów do kuponu rośnie ewentualny wzrost wygranej. I tak:

 • zakład podwójny – 2%, 
 • zakład potrójny – 5%, 
 • zakład 4-krotny – 7%, 
 • zakład 5-krotny – 10%, 
 • zakład 6-krotny – 15%,
 • zakład 7-10-krotny – 25%,
 • zakład 11-krotny i więcej – 30 %.

Każdy mecz na kuponie musi mieć kurs bukmacherski co najmniej 1,50, by spełnić warunki promocji komborakiety. Również w tym przypadku wygrana nie podlega obrotowi. 

Punkty PZBuk

Bukmacher PZBuk stworzył program lojalnościowy dla wszystkich swoich graczy. Użytkownicy zbierają w ramach programu punkty, które następnie służą jako waluta w Sklepie Gracza. Punkty można wymieniać na różnego rodzaju promocje i bonusy bukmacherskie. 

Za co można otrzymać punkty gracza?

 • rejestracja konta (po zweryfikowaniu konta) – 600 punktów,
 • codzienne logowanie (pierwsze logowanie w danym dniu) – 25 punktów,
 • każda wpłacona kwota 50 zł – 50 punktów, 
 • każde wydane 5 zł na zakłady (10 punktów x ilość wydarzeń na zakładzie) – 10-100 punktów,
 • pierwsza wypłata środków – 100 punktów.

PZBuk legalny bukmacher

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie, należy do grona legalnych polskich bukmacherów. Jego licencja na prowadzenie zakładów wzajemnych online od Ministra Finansów ma numer PS4.6831.26.2017. Właścicielem marki jest Cherry Online Polska, w skład której wchodzi znany przed laty w Polsce bukmacher ComeOn. PZBUK działa online przez stronę pzbuk.pl oraz aplikację mobilną.

3,5 rating
Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

PZBuk bonus cashback 2021
PZBuk bonus cashback 2021

Zarejestruj się w PZBuk i odbierz bonus na start!

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.